KURS PŁETWONUREK POSZUKIWACZ – WYDOBYWCA CMAS PPW

Uczestnik kursu PPW zdobywa wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne w zakresie podstaw poszukiwania i wydobywania przedmiotów. Szkolenie w poszukiwaniu i wydobywaniu obiektów jest szkoleniem specjalistycznym, w znacznym stopniu rozszerzającym wiedzę, umiejętności i możliwości płetwonurka.
Szkolenie trwa jeden dzień, obejmuje wykłady, zajęcia praktyczne na powierzchni oraz dwa nurkowania w jeziorze. Nurkowie poszukują pamiątkowych monet, wydanych przez Mennicę Polską na zlecenie naszego klubu. Monety te, po ich odnalezieniu, stają się własnością ćwiczącego.
Cena kursu: w okresie od poniedziałku do piątku 590 PLN, w weekendy 990 PLN. W podaną cenę wliczono wyłącznie: szkolenie, bicie butli oraz egzamin. Cena kursu nie zawiera wypożyczenia sprzętu.
Warunkiem rozpoczęcia kursu jest posiadanie stopnia P1 i PE lub certyfikatu innej organizacji uprawniającego do nurkowań na głębokość min. 30 m

Ceny weekendowe obowiązują również w okresie od 22.04.2018 do 14.05.2018 oraz od 26.05.2018 – 24.06.2018, a także od 11.08.2018 – 19.08.2018.

DOKUMENTY CMAS
Wystawiane są wszystkim absolwentom naszych kursów. Opłata za wystawienie dokumentów wynosi dla nurka kończącego kurs specjalistyczny – 100 zł (wpis do książki płetwonurka oraz międzynarodowy plastikowy identyfikator). Sumy te przeznaczone są wyłącznie na pokrycie kosztów.

ZAPISY
Prosimy o ustalenie terminu i rezerwację kursu.

Po kursie polecamy:
Kursy DAN BLS / DAN OFA
Kurs DAN BLS
Kurs DAN OFA

oraz pozostałe
Kursy Rekreacyjne
Kursy Techniczne

 

Szczegółowy program szkolenia CMAS

 

 

WARTO ZOBACZYĆ
Realizacja: Inter Concept