KURSY NURKOWANIA W SYSTEMIE WEEKENDOWYM

Standardowy termin trwania kursu to okres poniedziałek-piątek. Każdy kurs może być wykonywany także w weekendy (sobota-niedziela) lub w niestandardowym terminie np. od soboty do środy, lub od środy do niedzieli, lub w weekendy, lub z przerwami. Jest to wtedy tzw. kurs w systemie weekendowym. Przez cały okres funkcjonowania bazy istnieje możliwość wykonania szkolenia na każdy stopień w systemie weekendowym.
Np. Kurs podstawowy P1 zwykle obejmuje dwie: dwudniową i trzydniową sesje, albo 2;2;1 (nie muszą to być kolejne weekendy, wystarczy, żeby obie sesje zmieściły się w ciągu jednego sezonu, prawdę mówiąc nie muszą to nawet być weekendy – określenie „kurs w systemie weekendowym” oznacza po prostu kurs wykonywany inaczej niż jednym ciągiem, lub wykonywany w niestandardowym terminie).

Prosimy o ustalenie terminu kursu.

Podobna procedura, jak wyżej opisana, dotyczy kursu na stopień średniozaawansowany P2 i zaawansowany P3 oraz pozostałych kursów, które również można wykonać w systemie weekendowym. Szczegóły na podstronach o kursie P1, kursie P2, kusie P3, kursach rekreacyjnych, kursach technicznych i młodzieżowych (dla dzieci) oraz kursach dodatkowych.

Ceny weekendowe obowiązują również w okresie od 22.04.2019 do 14.05.2019 oraz od 26.05.2019 – 30.06.2019, a także od 10.08.2019 – 18.08.2019.

Pozostałe warunki uczestnictwa w poszczególnych kursach – patrz na podstronie odpowiedniego kursu oraz w szczegółowych programach szkolenia.

WARTO ZOBACZYĆ
Realizacja: Inter Concept