KURS NURKOWANIA ZAPOZNAWCZEGO CMAS NZ

Jeśli chcesz jeszcze bardziej komfortowo i świadomie odbyć swoją pierwszą podwodną przygodę to ten kurs jest dla Ciebie idealny. Przed nurkowaniami w czystym jeziorze zabieramy Cię na dodatkowe ciekawe zajęcia teoretyczne. Podczas tego wstępnego kursu nurkowania mamy czas na nieśpieszne oswojenie się ze sprzętem i zasadami bezpiecznego nurkowania. Zapoznamy Cię z obsługą sprzętu nurkowego oraz nauczymy 5-ciu podstawowych umiejętności nurkowych. Poza wykładami z teorii nurkowania mamy główny punkt programu czyli dwukrotna 40 minutowa WYCIECZKA PODWODNA w naszym przepięknym jeziorze Leleskim. Dodatkowym atutem tego programu jest możliwość zaliczenia go na poczet pełnego Podstawowego kursu nurkowego P1. Więc jeśli w przyszłości chcielibyście zdobyć licencję nurkową uprawniającą do nurkowania na całym świecie do głębokości 20 metrów, to program ten zalicza Wam pierwszy etap takiego szkolenia.
Sprawdź również ofertę kursów nurkowych dla początkujących!

Na cały program trzeba poświęcić jeden dzień z przerwą na posiłek. Dwukrotnie ok. 2-3 godzin, w trakcie zrealizowane zostaną 2 nurkowania, każde będzie trwało ok. 30-40 min. (czas pobytu pod wodą zależy od szybkości zużycia czynnika oddechowego z butli przez adepta nurkowania).

CENA: 890 zł *, w weekend 1290 zł *

NIE CZEKAJ, ZAREZERWUJ JUŻ DZIŚ SWOJĄ PIERWSZĄ PODWODNĄ WYPRAWĘ, A JESTEŚMY PRZEKONANI ŻE JAK WIĘKSZOŚĆ NASZYCH GOŚCI ODKRYJESZ SWOJĄ NOWE ŻYCIOWE HOBBY!

tel. 530 303 656
biuro(@)nurek.pl

Ceny weekendowe obowiązują również w okresie od 01.01 – 30.06, a także od 08.08 – 21.08 oraz 01.09 – 31.12.

Uczestnik szkolenia powinien: posiadać elementarną umiejętność pływania, ciepłą, zakrywającą uszy czapkę do założenia po nurkowaniu, mieć 2 zdjęcia legitymacyjne, w przypadku nie ukończonych 18 lat pisemną zgodę obojga rodziców lub opiekunów prawnych na uprawianie płetwonurkowania oraz zaświadczenie lekarskie (patrz orzeczenie lekarskie) lub wypełnić oświadczenie medyczne.

DOKUMENTY CMAS
Wystawiane są wszystkim absolwentom naszych kursów, którzy tego chcą. Opłata za wystawienie dokumentów wynosi – 199 zł (międzynarodowy plastikowy certyfikat). Sumy te przeznaczone są wyłącznie na pokrycie kosztów.

ZAPISY:
Prosimy o ustalenie terminu i rezerwację kursu.

UWAGA:
* – koniecznym jest dbanie o zdrowie, a zwłaszcza zakładanie czapki po nurkowaniu zasłaniającej uszy, by nie nabawić się kataru lub gorzej. Uniemożliwić to może nurkowanie. W przypadku konieczności przerwania kursu, np. ze względów zdrowotnych, innych lub jego odroczenia kursant przechodzi w tryb kursu weekendowego co wiąże się z dopłata do takowego kursu. Bardzo prosimy dbać o zdrowie i czas, by taka sytuacja nie miała miejsca.
* – cena netto.

Szczegółowy program szkolenia CMAS

WARTO ZOBACZYĆ
Kurs nurkowania dla początkujących
Rozpocznij z nami przygodę życia.
Zobacz

Nurkowania turystyczne
Czyste jezioro i piękne widoki, zobacz sam
Zobacz

Podwodna wycieczka nurkowa
Zasmakuj nurkowania w asyscie instruktora
Zobacz
Realizacja: Inter Concept