Na stronie www.nurek.pl, na której właśnie jesteś, są wszystkie informacje o prowadzonych przez nas kursach i nurkowaniach turystycznych: cenach, terminach, sprzęcie, warunkach zapisania się, a nawet podręcznikach, które wydaliśmy.

Nasza oferta nie zawiera żadnych kosztów ukrytych – wszystko jest napisane czarno na białym, w punktach 🙂

Szczegóły dotyczące kursów znajdują się w menu pionowym po lewej stronie ekranu, informacje o bazie są na podstronie Baza i klub, w menu na poziomej belce. Gdyby jednak coś było niejasne, proszę o kontakt telefoniczny (gdybym nie odbierał, proszę o ponawianie prób, przepraszam, często nurkuję) lub wysłanie smsa (oddzwonię) albo e-maila (odpiszę):

biuro(a)nurek.pl

Jesteśmy najlepszą szkołą nurkowania w Polsce. W ciągu ponad 20 lat wykonaliśmy już ponad 70 000 nurkowań bez wypadku. Ze wszystkich klubów i centrów nurkowych Polsce tylko my mamy tak dobry rezultat. Mamy własną komorę dekompresyjną. Mamy własne podręczniki i filmy szkoleniowe do wszystkich typów szkoleń, możesz je kupić w księgarni lub dostać bezpłatnie na kursie. Wszystkie kursy odbywają się w bazie naszego klubu, w miejscowości Pasym. Żaden kurs nie musi być poprzedzony szkoleniem na basenie. Wszystkie kursy są znacznie bogatsze niż minimum programowe, dają większą wiedzę oraz przygotowują do nurkowania lepiej i staranniej niż wymaga program minimum. Nam nie jest „wszystko jedno”, jakim będziesz nurkiem. Odpowiadamy za Twoje bezpieczeństwo i wyszkolenie. Szkolimy wyłącznie w najbardziej uznawanej na świecie federacji CMAS, jednak nasze kursy wykraczają nawet poza wysokie standardy CMAS.

Baza będzie czynna od 29.06.2018 do 16.09.2018 (a jeśli we wrześniu będzie ciepło to do końca września).

Uczestnikom kursów P1, P2 lub P3 w sezonie 2017 przysługuje bezpłatne szkoleniowe sprężenie w klubowej komorze dekompresyjnej.

UWAGA! Programy kursów P1, P2 i P3 są w naszej bazie wzbogacone i rozszerzone. Wszystkie wpisy wykonanych szkoleń do książki nurka wykonujemy bezpłatnie, natomiast plastiki kosztują osobno po 100 zł za szt. Zgodnie z nowymi zaleceniami Komisja Działalności Podwodnej PTTK żąda wykupienia plastiku po każdym kursie. Dopiero po wykupieniu plastiku, zdaniem Komisji Działalności Podwodnej, ma miejsce oficjalne nadanie stopnia. Nasz Klub zdecydował się podporządkować tym zaleceniom ze względu na lojalność organizacyjną wobec KDP. Ponadto wskazane jest wykupienie plastików dla zachowania pewnego porządku w dokumentach oraz w celu uniknięcia kwestionowania uprawnień, zwłaszcza w bazach za granicą, co zdarza się coraz częściej.

Warto też podkreślić, że kursy nie odbywają się w naszej bazie „naraz”. Byłoby to niezgodne z założeniem programu szkolenia KDP (pewne kursy powinny się odbyć przed innymi, a nie „naraz”). Każdy kurs jest też pewną jednostką dydaktyczną, która ma swój początek i koniec.

Również czas trwania szkolenia musi być zgodny z oficjalnym programem, aby żadnemu uczestnikowi kursu nie można było zarzucić, że odbył szkolenia nieprawidłowe. Dlatego tam, gdzie to jest wymagane, kurs się przedłuża o dzień, dwa czy trzy. Wszystkie kursy można rozpocząć w dowolnym momencie podczas funkcjonowania bazy, na przykład zostając w bazie na trochę lub przyjeżdżając nieco wcześniej, niż przewiduje typowy, tabelaryczny termin. Tego wcześniejszego lub dodatkowego przyjazdu nie trzeba z nikim uzgadniać, nasza baza jest zawsze w trakcie trwania sezonu przygotowana do wszystkich szkoleń.

UWAGA! Program kursu P1, P2 i P3 jest w naszej bazie rozszerzony i wzbogacony, zarówno w zakresie materiału teoretycznego, jak również o książki, filmy, skrypty i tabele oraz zajęcia ratownicze i obsługę defibrylatora. Niespotykanym zaś nigdzie indziej elementem szkoleń w naszym klubie jest szkoleniowe sprężenie w komorze dekompresyjnej.

KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ PDF

Zapisz

 

Program szkolenia CMAS podstawowy
Program szkolenia CMAS rekreacyjny
Program szkolenia CMAS techniczny

       

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WARTO ZOBACZYĆ
Realizacja: Inter Concept