Na stronie www.nurek.pl, na której właśnie jesteś, są wszystkie informacje o prowadzonych przez nas kursach i nurkowaniach turystycznych: cenach, terminach, sprzęcie, warunkach zapisania się, a nawet podręcznikach, które wydaliśmy.

Nasza oferta nie zawiera żadnych kosztów ukrytych – wszystko jest napisane czarno na białym, w punktach 🙂

Szczegóły dotyczące kursów znajdują się w menu i podstronach:

KURS NURKOWANIA NA STOPIEŃ PODSTAWOWY CMAS * P1 – uprawnienia do 20m (pod względem umiejętności odpowiednik Advanced Diver i Rescue Diver),

Kursy nurkowania dla dzieci i młodzieży,

Kursy podstawowe (dla początkujących i zaawansowanych),

Kursy rekreacyjne,

Kursy techniczne,

informacje o bazie są na podstronie Baza i klub.

Gdyby jednak coś było niejasne, proszę o kontakt telefoniczny (gdybym nie odbierał, proszę o ponawianie prób, przepraszam, często nurkuję) lub wysłanie smsa (oddzwonię) albo e-maila (odpiszę):

biuro(a)nurek.pl

Jesteśmy najlepszą szkołą nurkowania w Polsce. W ciągu ponad 25 lat wykonaliśmy już ponad 80 000 nurkowań bez wypadku. Ze wszystkich klubów i centrów nurkowych Polsce tylko my mamy tak dobry rezultat. Mamy własną komorę dekompresyjną. Mamy własne podręczniki i filmy szkoleniowe do wszystkich typów szkoleń, możesz je kupić na miejscu. Wszystkie kursy odbywają się w bazie naszego klubu, w miejscowości Pasym. Żaden kurs nie musi być poprzedzony szkoleniem na basenie. Wszystkie kursy są znacznie bogatsze niż minimum programowe, dają większą wiedzę oraz przygotowują do nurkowania lepiej i staranniej niż wymaga program minimum. Nam nie jest „wszystko jedno”, jakim będziesz nurkiem. Odpowiadamy za Twoje bezpieczeństwo i wyszkolenie. Szkolimy wyłącznie w najbardziej uznawanej na świecie federacji CMAS, jednak nasze kursy wykraczają nawet poza wysokie standardy CMAS.

Baza będzie czynna od końca czerwca do połowy września (a jeśli we wrześniu będzie ciepło, to do końca września).

Uczestnicy kursów P1, P2 lub P3, kursów rekreacyjnych oraz technicznych mogą odbyć płatne sprężenie w klubowej komorze dekompresyjnej.

UWAGA! Programy kursów P1, P2 i P3 są w naszej bazie wzbogacone i rozszerzone. Wszystkie wpisy wykonanych szkoleń do książki nurka wykonujemy bezpłatnie, natomiast międzynarodowe certyfikaty kosztują osobno. Są one niezbędne w celu realizowania nurkowań.

Warto też podkreślić, że kursy w naszej bazie odbywają się według porządku zgodnego z założeniem programu szkoleń KDP/CMAS. Każdy kurs jest też pewną jednostką dydaktyczną, która ma swój początek i koniec.

Również czas trwania szkolenia musi być zgodny z oficjalnym programem, aby żadnemu uczestnikowi kursu nie można było zarzucić, że odbył szkolenia nieprawidłowe. Wszystkie kursy można rozpocząć w dowolnym momencie podczas funkcjonowania bazy (oczywiście po uprzednim ustaleniu – także w trybie weekendowym lub VIP). Konieczna jest rezerwacja terminu i kursu.

UWAGA! Program kursu P1, P2 i P3 jest w naszej bazie rozszerzony i wzbogacony, zarówno w zakresie materiału teoretycznego, jak również o książki, filmy, materiały dydaktyczne i tabele oraz zajęcia ratownicze i obsługę defibrylatora. Niespotykaną zaś nigdzie indziej, dodatkową możliwością szkoleniową w naszym klubie jest sprężenie w komorze dekompresyjnej.

KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ PDF

Zapisz

Program szkolenia CMAS podstawowy
Program szkolenia CMAS rekreacyjny
Program szkolenia CMAS techniczny

       

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WARTO ZOBACZYĆ
Kurs nurkowania dla początkujących
Rozpocznij z nami przygodę życia.
Zobacz

Nurkowania turystyczne
Czyste jezioro i piękne widoki, zobacz sam
Zobacz

Podwodna wycieczka nurkowa
Zasmakuj nurkowania w asyscie instruktora
Zobacz
Realizacja: Inter Concept