KURS NURKOWANIA NITROKSOWY (NITROX) CMAS PN1

Kurs nurkowań technicznych na uprawnienia płetwonurka nitroksowego PN1 KDP/CMAS: trwa jeden dzień, składa się z jednego nurkowania i cyklu wykładów. Nitroks jest sztuczną mieszaniną oddechową w której zwiększono zawartość tlenu, a zmniejszono azotu, dzięki czemu można uniknąć narkozy azotowej i osiągnąć znacznie dłuższe czasy nurkowań bezdekompresyjnych. Organizator zapewnia: przygotowanie gazów.

Jak się zapisać na kurs?  → przeczytaj TU ← bez wcześniejszej rezerwacji może się okazać, że nie ma dla Ciebie miejsca.

Cena kursu: w okresie od poniedziałku do piątku 590 zł, w weekendy 890 zł.

Ceny weekendowe obowiązują również w okresie od 22.04.2019 do 14.05.2019 oraz od 26.05.2019 – 30.06.2019, a także od 10.08.2019 – 18.08.2019.

Każdy uczestnik kursu PN1 otrzymuje w prezencie podręcznik pt. „Nitrox i wstęp do innych mieszanin” zawierający treść kursów na podstawowy i zaawansowany stopień nitroxowy oraz wstęp do nurkowań na trimixie i innych mieszaninach oddechowych, a także album 2 płyt DVD z 4 filmami z wykładów o nitroxie.

Warunkiem uczestnictwa w kursie PN1 KDP/CMAS jest posiadanie co najmniej stopnia P1 CMAS lub OWD.

W podaną cenę wliczono wyłącznie: szkolenie, bicie butli nitroksem, podręcznik i płyty DVD oraz egzamin. Cena kursu nie zawiera wypożyczenia sprzętu.

DOKUMENTY CMAS
Wystawiane są wszystkim absolwentom naszych kursów. Opłata za wystawienie dokumentów wynosi dla nurka kończącego kursy lub szkolenia specjalistyczne – 150 zł (wpis do książki płetwonurka oraz międzynarodowy plastikowy identyfikator). Sumy te przeznaczone są wyłącznie na pokrycie kosztów.

ZAPISY:
Prosimy o ustalenie terminu i rezerwację kursu.

Po kursie polecamy:
Płetwonurek w Skafandrze Suchym (PSS)

Kursy DAN BLS / DAN OFA
Kurs DAN BLS
Kurs DAN OFA

oraz pozostałe
Kursy Rekreacyjne
Kursy Techniczne

Szczegółowy program szkolenia CMAS

WARTO ZOBACZYĆ
Realizacja: Inter Concept