KURS NURKOWANIA P1 W SUCHYM SKAFANDRZE PSS CMAS – P1PSS

Kurs nurkowania w skafandrze suchym, na uprawnienia P1PSS KDP/CMAS: trwa 7 dni, składa się z 12-tu nurkowań i cyklu wykładów. Organizator posiada doskonałe, skafandry suche, płetwy paskowe, kompletny sprzęt powietrzny itd. W naszej bazie kurs ten jest znacznie rozszerzony w stosunku do minimum programowego, m.in. o program ratownictwa. Jest to najbogatszy programowo kurs tego typu na rynku.

Po ukończeniu tego kursu uzyskujesz międzynarodowe uprawnienia do nurkowania z równorzędnym partnerem do głębokości 20 metrów oraz międzynarodowe uprawnienia do nurkowania w suchym skafandrze.

Jak się zapisać na kurs?  → przeczytaj TU ← bez wcześniejszej rezerwacji może się okazać, że nie ma dla Ciebie miejsca.

Cena kursu dla posiadaczy własnych suchych skafandrów 3190 PLN, dla osób korzystających ze skafandrów klubowych 3790 PLN *.

Cena kursu w weekendy dla posiadaczy własnych suchych skafandrów 3990 PLN, dla osób korzystających ze skafandrów klubowych 4590 PLN *.

Ceny weekendowe obowiązują również w okresie od 01.01 – 30.06, a także od 08.08 – 21.08 oraz 01.09 – 31.12.

UWAGA promocja:
Każdy uczestnik kursu P1PSS otrzymuje bezpłatnie podręczniki o wartości 220 zł: „Podręcznik płetwonurka P1  KDP/CMAS” oraz bogato ilustrowany podręcznik pt. „Nurkowanie w suchych skafandrach” autorstwa Grzegorza Czernka.

W podaną cenę wliczono wyłącznie: szkolenie, bicie butli, podręcznik oraz egzamin. Cena kursu nie zawiera wypożyczenia sprzętu.

DOKUMENTY CMAS
Wystawiane są wszystkim absolwentom naszych kursów. Opłata za wystawienie dokumentów wynosi dla nurka kończącego kurs P1PSS – 599 zł (wpis do książki płetwonurka oraz dwa międzynarodowe plastikowe certyfikaty nurkowe: P1 oraz PSS). Sumy te przeznaczone są wyłącznie na pokrycie kosztów.

ZAPISY
Prosimy o ustalenie terminu i rezerwację kursu.

UWAGA:
* – koniecznym jest dbanie o zdrowie, a zwłaszcza zakładanie czapki po nurkowaniu zasłaniającej uszy, by nie nabawić się kataru lub gorzej. Uniemożliwić to może nurkowanie. W przypadku konieczności przerwania kursu, np. ze względów zdrowotnych, innych lub jego odroczenia kursant przechodzi w tryb kursu weekendowego co wiąże się z dopłata do takowego kursu. Bardzo prosimy dbać o zdrowie i czas, by taka sytuacja nie miała miejsca.
* – cena netto.

Szczegółowy program szkolenia CMAS

WARTO ZOBACZYĆ
Kurs nurkowania dla początkujących
Rozpocznij z nami przygodę życia.
Zobacz

Nurkowania turystyczne
Czyste jezioro i piękne widoki, zobacz sam
Zobacz

Podwodna wycieczka nurkowa
Zasmakuj nurkowania w asyscie instruktora
Zobacz
Realizacja: Inter Concept