KURS NURKOWANIA P1 W SUCHYM SKAFANDRZE PSS CMAS – P1PSS

Kurs nurkowania w skafandrze suchym, na uprawnienia P1PSS KDP/CMAS: trwa 7 dni, składa się z 12-tu nurkowań i cyklu wykładów. Organizator posiada doskonałe, skafandry suche, płetwy paskowe, kompletny sprzęt powietrzny itd.

Jak się zapisać na kurs?  → przeczytaj TU ← bez wcześniejszej rezerwacji może się okazać, że nie ma dla Ciebie miejsca.

Cena kursu dla posiadaczy własnych suchych skafandrów 2490 PLN, dla osób korzystających ze skafandrów klubowych 3090 PLN *.

Cena kursu w weekendy dla posiadaczy własnych suchych skafandrów 3090 PLN, dla osób korzystających ze skafandrów klubowych 3490 PLN *.

Ceny weekendowe obowiązują również w okresie od 22.04.2019 do 14.05.2019 oraz od 26.05.2019 – 30.06.2019, a także od 10.08.2019 – 18.08.2019.

UWAGA promocja:
Każdy uczestnik kursu P1PSS otrzymuje bezpłatnie podręczniki o wartości 220 zł: „Podręcznik płetwonurka P1  KDP/CMAS” oraz bogato ilustrowany podręcznik pt. „Nurkowanie w suchych skafandrach” autorstwa Grzegorza Czernka.

W podaną cenę wliczono wyłącznie: szkolenie, bicie butli, podręcznik oraz egzamin. Cena kursu nie zawiera wypożyczenia sprzętu.

DOKUMENTY CMAS
Wystawiane są wszystkim absolwentom naszych kursów. Opłata za wystawienie dokumentów wynosi dla nurka kończącego kurs P1PSS – 450 zł (wpis do książki płetwonurka oraz dwa międzynarodowe plastikowe identyfikator). Sumy te przeznaczone są wyłącznie na pokrycie kosztów.

ZAPISY
Prosimy o ustalenie terminu i rezerwację kursu.

UWAGA:
* – koniecznym jest dbanie o zdrowie, a zwłaszcza zakładanie czapki po nurkowaniu zasłaniającej uszy, by nie nabawić się kataru lub gorzej. Uniemożliwić to może nurkowanie. W przypadku konieczności przerwania kursu, np. ze względów zdrowotnych, innych lub jego odroczenia kursant przechodzi w tryb kursu weekendowego co wiąże się z dopłata do takowego kursu. Bardzo prosimy dbać o zdrowie i czas, by taka sytuacja nie miała miejsca.
* – cena netto.

Szczegółowy program szkolenia CMAS

WARTO ZOBACZYĆ
Realizacja: Inter Concept