KURS NURKOWANIA NOCNEGO – PŁETWONUREK NOCNY CMAS PNO

Nurkowanie w nocy ma szczególną atmosferę i specyfikę kontaktu z przyrodą i innymi nurkami. Silne światło latarek działa hipnotyzująco na wiele podwodnych zwierząt, co pozwala na podpłynięcie i podpatrywanie ich ze znacznie bliższej odległości niż za dnia. Gra świateł, kształtów i cieni powoduje, że nawet dobrze znane miejsca nurkowe nabierają w nocy odmiennego, tajemniczego i fascynującego wyglądu. Nurkowanie w nocy to doskonały trening nurkowy oraz świadome przygotowanie na warunki braku naturalnego światła pod wodą.
Szkolenie obejmuje wykłady, zajęcia praktyczne na powierzchni oraz dwa nocne nurkowania w jeziorze. Wskazane jest przeznaczyć na to dwa wieczory, jednak dla osób, którym się spieszy możliwe jest przeprowadzenie całego kursu w ciągu jednej nocy. Nurkowania nocne w naszej bazie odbywają się w czwartki i soboty.

Jak się zapisać na kurs?  → przeczytaj TU ← bez wcześniejszej rezerwacji może się okazać, że nie ma dla Ciebie miejsca.

Cena kursu: w okresie od poniedziałku do piątku 690 PLN, w weekendy 990 PLN *. W podaną cenę wliczono wyłącznie: szkolenie, bicie butli oraz egzamin. Cena kursu nie zawiera wypożyczenia sprzętu. Do kursu można przystąpić posiadając uprawnienia P1 lub co najmniej OWD
Szkolenie w nurkowaniu nocnym jest szkoleniem specjalistycznym, w znacznym stopniu rozszerzającym wiedzę, umiejętności i możliwości płetwonurka. Jego ukończenie jest jednym z warunków przystąpienia do kursu Eksplorator (PE).

Warunkiem rozpoczęcia kursu jest posiadanie stopnia P1 lub OWD.

Ceny weekendowe obowiązują również w okresie od 01.01 – 30.06, a także od 08.08 – 21.08 oraz 01.09 – 31.12.

DOKUMENTY CMAS
Wystawiane są wszystkim absolwentom naszych kursów. Opłata za wystawienie dokumentów wynosi dla nurka kończącego kurs specjalistyczny – 199 zł (wpis do książki płetwonurka oraz międzynarodowy plastikowy certyfikat). Sumy te przeznaczone są wyłącznie na pokrycie kosztów.

ZAPISY
Prosimy o ustalenie terminu i rezerwację kursu.

FILM Z ODPRAWY PRZED NURKOWANIEM NOCNYM

UWAGA:
* – koniecznym jest dbanie o zdrowie, a zwłaszcza zakładanie czapki po nurkowaniu zasłaniającej uszy, by nie nabawić się kataru lub gorzej. Uniemożliwić to może nurkowanie. W przypadku konieczności przerwania kursu, np. ze względów zdrowotnych, innych lub jego odroczenia kursant przechodzi w tryb kursu weekendowego co wiąże się z dopłata do takowego kursu. Bardzo prosimy dbać o zdrowie i czas, by taka sytuacja nie miała miejsca.
* – cena netto.

Po kursie polecamy:
Płetwonurek Nawigator (PNA)
Płetwonurek Eksplorator (PE)

P2 – płetwonurek średnio-zaawansowany (do głębokości 40 metrów)

Kursy DAN BLS / DAN OFA
Kurs DAN BLS
Kurs DAN OFA

oraz pozostałe
Kursy Rekreacyjne
Kursy Techniczne

Szczegółowy program szkolenia CMAS

WARTO ZOBACZYĆ
Kurs nurkowania dla początkujących
Rozpocznij z nami przygodę życia.
Zobacz

Nurkowania turystyczne
Czyste jezioro i piękne widoki, zobacz sam
Zobacz

Podwodna wycieczka nurkowa
Zasmakuj nurkowania w asyscie instruktora
Zobacz
Realizacja: Inter Concept