KURS NURKOWANIA NOCNEGO – PŁETWONUREK NOCNY CMAS PNO

Nurkowanie w nocy ma szczególną atmosferę i specyfikę kontaktu z przyrodą i innymi nurkami. Silne światło latarek działa hipnotyzująco na wiele podwodnych zwierząt, co pozwala na podpłynięcie i podpatrywanie ich ze znacznie bliższej odległości niż za dnia. Gra świateł, kształtów i cieni powoduje, że nawet dobrze znane miejsca nurkowe nabierają w nocy odmiennego, tajemniczego i fascynującego wyglądu. Nurkowanie w nocy to doskonały trening nurkowy oraz świadome przygotowanie na warunki braku naturalnego światła pod wodą.
Szkolenie obejmuje wykłady, zajęcia praktyczne na powierzchni oraz dwa nocne nurkowania w jeziorze. Wskazane jest przeznaczyć na to dwa wieczory, jednak dla osób, którym się spieszy możliwe jest przeprowadzenie całego kursu w ciągu jednej nocy. Nurkowania nocne w naszej bazie odbywają się w czwartki i soboty.
Cena kursu: w okresie od poniedziałku do piątku 590 PLN, w weekendy 790 PLN. W podaną cenę wliczono wyłącznie: szkolenie, bicie butli oraz egzamin. Cena kursu nie zawiera wypożyczenia sprzętu. Do kursu można przystąpić posiadając uprawnienia P1 lub co najmniej OWD
Szkolenie w nurkowaniu nocnym jest szkoleniem specjalistycznym, w znacznym stopniu rozszerzającym wiedzę, umiejętności i możliwości płetwonurka. Jego ukończenie jest jednym z warunków przystąpienia do kursu Eksplorator (PE).

Warunkiem rozpoczęcia kursu jest posiadanie stopnia P1 lub OWD.

Ceny weekendowe obowiązują również w okresie od 22.04.2018 do 14.05.2018 oraz od 26.05.2018 – 24.06.2018, a także od 11.08.2018 – 19.08.2018.

DOKUMENTY CMAS
Wystawiane są wszystkim absolwentom naszych kursów. Opłata za wystawienie dokumentów wynosi dla nurka kończącego kurs specjalistyczny – 100 zł (wpis do książki płetwonurka oraz międzynarodowy plastikowy identyfikator). Sumy te przeznaczone są wyłącznie na pokrycie kosztów.

ZAPISY
Na każdy kurs PNO można przyjechać bez uprzedzenia w dniu jego rozpoczęcia, na odprawę o godz. 10.00.

 

Po kursie polecamy:
Płetwonurek Nawigator (PNA)
Płetwonurek Eksplorator (PE)

P2 – płetwonurek średnio-zaawansowany (do głębokości 40 metrów)

Kursy DAN BLS / DAN OFA
Kurs DAN BLS
Kurs DAN OFA

oraz pozostałe
Kursy Rekreacyjne
Kursy Techniczne

 

Szczegółowy program szkolenia CMAS

WARTO ZOBACZYĆ
Realizacja: Inter Concept