WYCIECZKA NURKOWA – INTRO DIVE – ZASMAKUJ NURKOWANIA

Jeśli jeszcze nigdy nie byłeś pod wodą, a chcesz w bezpieczny i komfortowy sposób rozpocząć swój pierwszy krok w podwodnym świecie to jest to właśnie dla Ciebie!

499 zł *
od 8 lat
40 min. w wodzie
Dodatkowa opcja zdjęć podwodnych

Nie potrzeba żadnego wcześniejszego doświadczenia, obycia z wodą czy nawet umiejętności pływackich. Zabierzemy Cię do magicznego podwodnego świata, będzie się Tobą opiekował doświadczony instruktor nurkowania. Przed rozpoczęciem Podwodnej Wycieczki Nurkowej weźmiesz udział w krótkim szkoleniu celem zapoznania Cie z podstawową wiedzą o nurkowaniu, zasadach bezpieczeństwa, sprzęcie nurkowym oraz opowiemy krok po kroku jak będzie wyglądała nasz podwodna przygoda. To co nas wyróżnia z pośród innych tego typu dostępnych programów, to fakt że u nas zajęcia prowadzi instruktor nurkowania, a nie nurek wysokiego stopnia (Divemaster). To bardzo istotna różnica ponieważ Divemaster mimo sugestywnej nazwy jest tylko nurkiem rekreacyjnym wysokiego stopnia, nie jest instruktorem nurkowania. Nasz instruktor podczas indywidualnie przeprowadzonej (1:1) Wycieczki Podwodnej, poprzez odpowiednią obsługę sprzętu zapewni Tobie bezpieczeństwo i niezwykłe doznania wizualne, które normalnie zarezerwowane są jedynie dla nurków posiadających już licencje nurkowe. Jednocześnie zadba o Twoje bezpieczeństwo w trakcie całego nurkowania. Dzięki temu doświadczysz nie tylko piękna otaczającego Cię podwodnego świata ale również odczujesz niezwykły stan nieważkości przypominający uczucie latania w trójwymiarowym podwodnym świecie. „Latanie” pod wodą jest niezapomnianym przeżyciem!

Podwodna Wyprawa odbywa się w jednym z najlepszych miejsc do tego typu nurkowań w naszym kraju. Jest to jezioro Leleskie z pierwszą klasą czystości wody, pełne podwodnych łąk z różnorodną roślinnością, wśród których „pasą” się mieszkańcy tego urokliwego podwodnego świata. Dodatkowo cała strefa jeziora objęta jest ochroną przed motorowymi jednostkami pływającymi, dzięki czemu występuje tu bogactwo podwodnego życia. W niezliczonej liczbie występujących tu gatunków zwierząt możemy wymienić: okonie, szczupaki, płotki, leszcze, liny, węgorze, babki, krasnopióry i wiele wiele innych. Ponadto możemy obserwować przepiękne strefy różnorodnej roślinności podwodnej. Na cały program trzeba poświęcić około 2-3 godzin, z czego pod wodą spędzicie ok. 30-40 min. (czas pobytu zależy od szybkości zużycia czynnika oddechowego z butli przez adepta nurkowania).
Ze sobą potrzebujecie zabrać jedynie stroje kąpielowe i ręczniki, a całą resztę otrzymacie w naszym Centrum Nurkowym.

NIE CZEKAJ, POZNAJ MAZURY Z NOWEJ PERSPEKTYWY. ZAREZERWUJ JUŻ DZIŚ SWOJĄ PIERWSZĄ PODWODNĄ WYPRAWĘ. JESTEŚMY PRZEKONANI ŻE JAK WIĘKSZOŚĆ NASZYCH NURKÓW ODKRYJESZ NOWĄ, PIĘKNĄ ŻYCIOWĄ PASJĘ!

tel. 530 303 656
biuro(@)nurek.pl


DWUKROTNA WYCIECZKA NURKOWA Z PODSTAWAMI NAUKI NURKOWANIA

790 zł *, w weekend 1190 zł *
od 8 lat
80 min. w wodzie (2x 40 min. w wodzie)
Czas trwania – jeden dzień
Międzynarodowy certyfikat ukończenia szkolenia
Dodatkowa opcja zdjęć podwodnych

Program Dwukrotnej Wycieczki Nurkowej Z Podstawami Nauki Nurkowania to znacznie rozszerzona wersja Wycieczki Podwodnej INTRO.
Jeśli chcesz jeszcze bardziej komfortowo i świadomie odbyć swoją pierwszą podwodną przygodę to ten program jest dla Ciebie idealny. Przed nurkowaniami w czystym jeziorze zabieramy Cię na dodatkowe ciekawe zajęcia teoretyczne. Podczas tego wstępnego kursu nurkowania mamy czas na nieśpieszne oswojenie się ze sprzętem i zasadami bezpiecznego nurkowania. Zapoznamy Cię z obsługą sprzętu nurkowego oraz nauczymy 5-ciu podstawowych umiejętności nurkowych. Poza wykładami z teorii nurkowania mamy główny punkt programu czyli dwukrotna 40 minutowa WYCIECZKA PODWODNA w naszym przepięknym jeziorze Leleskim. Dodatkowym atutem tego programu jest możliwość zaliczenia go na poczet pełnego Podstawowego kursu nurkowego P1. Więc jeśli w przyszłości chcielibyście zdobyć licencję nurkową uprawniającą do nurkowania na całym świecie do głębokości 20 metrów, to program ten zalicza Wam pierwszy etap takiego szkolenia.
Sprawdź również ofertę kursów nurkowych dla początkujących!

Na cały program trzeba poświęcić jeden dzień z przerwą na posiłek. Dwukrotnie ok. 2-3 godzin, z czego pod wodą dwukrotnie spędzicie czas ok. 30-40 min. (czas pobytu zależy od szybkości zużycia czynnika oddechowego z butli przez adepta nurkowania).

DOKUMENTY CMAS
Wystawiane są wszystkim absolwentom naszych kursów. Opłata za wystawienie dokumentów dodatkowo wynosi – 199 zł * (międzynarodowy plastikowy certyfikat). Sumy te przeznaczone są wyłącznie na pokrycie kosztów.

NIE CZEKAJ, ZAREZERWUJ JUŻ DZIŚ SWOJĄ DWUKROTNĄ WYCIECZKĘ NURKOWĄ Z PODSTAWAMI NAUKI NURKOWANIA – PIERWSZĄ PODWODNĄ WYPRAWĘ, A JESTEŚMY PRZEKONANI ŻE JAK WIĘKSZOŚĆ NASZYCH GOŚCI ODKRYJESZ SWOJĄ NOWE ŻYCIOWE HOBBY!

tel. 530 303 656
biuro(@)nurek.pl


WYCIECZKA NURKOWA – INTRO DIVE DLA DZIECI

499 zł *
od 8-go roku życia
40 min. w wodzie
Dodatkowa opcja zdjęć podwodnych


Sprawdź również ofertę kursów nurkowych dla dzieci i młodzieży!

Junior Scuba Diver

Jest to program nurkowy przygotowany specjalnie z myślą o najmłodszych miłośnikach podwodnych przygód. Zapraszamy do uczestnictwa w nim wszystkie dzieci już od 8 roku życia. Jest to wspaniała, niezapomniana przygoda dla każdego malucha oraz możliwość oswojenia się w bezpieczny sposób ze środowiskiem wodnym. Mali nurkowie odbywają swą podróż indywidualnie z instruktorem, w pięknych i czystych wodach jeziora Leleskiego 🙂 (jednego z najczystszych w Polsce). W trakcie takiego nurkowania organizujemy dla najmłodszych przecudne doznania, które pozostaną pięknymi wspomnieniami na całe życie oraz podwodne misje.
Dla dzieci mamy specjalnie do tego przystosowane lekkie butle o pojemności 5 litrów, które nie obciążają kręgosłupa dziecka i dzięki swej niewielkiej wadze zabezpieczają dziecko przed kontuzją.
Na cały program trzeba poświęcić około 2-3 godzin, z czego pod wodą dziecko spędzi ok. 20-40 min. (czas pobytu zależy od szybkości zużycia czynnika oddechowego z butli przez młodego adepta nurkowania).

ZAREZERWUJ JUŻ DZIŚ! NIEZAPOMNIANĄ PRZYGODĘ DLA SWEGO DZIECKA, DZIĘKI KTÓREJ POZNA NOWY MAGICZNY PODWODNY ŚWIAT I BĘDZIE CI WDZIĘCZNE ZA PRZYGODĘ ŻYCIA!

tel. 530 303 656
biuro(@)nurek.pl

UWAGA:
* – koniecznym jest dbanie o zdrowie, a zwłaszcza zakładanie czapki po nurkowaniu zasłaniającej uszy, by nie nabawić się kataru lub gorzej. Uniemożliwić to może nurkowanie. W przypadku konieczności przerwania kursu, np. ze względów zdrowotnych, innych lub jego odroczenia kursant przechodzi w tryb kursu weekendowego co wiąże się z dopłata do takowego kursu. Bardzo prosimy dbać o zdrowie i czas, by taka sytuacja nie miała miejsca.
* – cena netto.

WARTO ZOBACZYĆ
Kurs nurkowania dla początkujących
Rozpocznij z nami przygodę życia.
Zobacz

Nurkowania turystyczne
Czyste jezioro i piękne widoki, zobacz sam
Zobacz

Podwodna wycieczka nurkowa
Zasmakuj nurkowania w asyscie instruktora
Zobacz
Realizacja: Inter Concept