KURSY NURKOWANIA NA STOPIEŃ PODSTAWOWY P1 W SYSTEMIE WEEKENDOWYM

Podstawowy kurs nurkowy P1 może być wykonywany w niestandardowym terminie np. od soboty do środy, lub od środy do niedzieli, lub w weekendy, lub z przerwami. Jest to wtedy tzw. kurs w systemie weekendowym. Przez cały okres funkcjonowania bazy istnieje możliwość wykonania szkolenia na stopień podstawowy (P1 CMAS) w systemie weekendowym. Zwykle kurs obejmuje dwie: dwudniową i trzydniową sesje, albo 2;2;1 (nie muszą to być kolejne weekendy, wystarczy, żeby obie sesje zmieściły się w ciągu jednego sezonu, prawdę mówiąc nie muszą to nawet być weekendy – określenie „kurs w systemie weekendowym” oznacza po prostu kurs wykonywany inaczej niż jednym ciągiem, lub wykonywany w niestandardowym terminie).

Jak się zapisać na kurs?  → przeczytaj TU ← bez wcześniejszej rezerwacji może się okazać, że nie ma dla Ciebie miejsca.

Podobna procedura, dotyczy kursu na stopień średniozaawansowany P2 i zaawansowany P3 oraz pozostałych kursów, które również można wykonać w systemie weekendowym. Szczegóły na podstronach o kursie P1, kursie P2, kusie P3, kursach rekreacyjnych, kursach technicznych i młodzieżowych (dla dzieci) oraz kursach dodatkowych.

Ceny weekendowe obowiązują również w okresie od 01.01 – 30.06, a także od 08.08 – 21.08 oraz 01.09 – 31.12.

Każdy uczestnik kursu nurkowego P1 otrzymuje w prezencie: Podręcznik Płetwonurka P1 KDP/CMAS, skrypty, tabelę dekompresyjną, zalecamy również przecztanie książki pt. „Wypadki nurkowe – analiza gorzkich doświadczeń” (zawierający opisy 120 wypadków nurkowych z całego świata, opatrzone komentarzem).

Pozostałe warunki uczestnictwa w kursie, sprężenie w komorze dekompresyjnej itd.,
patrz kurs P1 na stopień podstawowy.

Pozostałe kursy w systemie weekendowym.

WARTO ZOBACZYĆ
Kurs nurkowania dla początkujących
Rozpocznij z nami przygodę życia.
Zobacz

Nurkowania turystyczne
Czyste jezioro i piękne widoki, zobacz sam
Zobacz

Podwodna wycieczka nurkowa
Zasmakuj nurkowania w asyscie instruktora
Zobacz
Realizacja: Inter Concept