• Kursy nurkowe
  Kursy nurkowe
    Na stronie www.nurek.pl, na której właśnie jesteś, są wszystkie informacje o prowadzonych przez nas kursach i nurkowaniach turystycznych: cenach, terminach, sprzęcie, warunkach zapisania się, a nawet podręcznikach, które wydaliśmy.
  Więcej...
 • Nurkowania turystyczne
  Nurkowania turystyczne
  NURKOWANIE TURYSTYCZNE I REKREACYJNE Przez cały czas funkcjonowania bazy tj. od końca czerwca do połowy września (a jeśli we wrześniu będzie ciepło to do końca września), prowadzimy oprócz kursów również nurkowania turystyczne (stażowe) dzienne i nocne. Ceny dla osób posiadających partnera nurkowego oraz własny, komplety sprzęt nurkowy: – opłata bazowa dla członków klubu: 25 zł, dla pozostałych […]
  Więcej...
 • Baza i klub
  Baza i klub
  Baza naszego klubu jest czynna od 29.06.2018 do 16.09.2018, a jeśli we wrześniu będzie ciepło to do końca września – zobacz Mapę dojazdu.
  Więcej...
Kursy nurkoweNurkowania turystyczneBaza i klub

Baza i klub

Baza naszego klubu jest czynna od 29.06.2018 do 16.09.2018, a jeśli we wrześniu będzie ciepło to do końca września - zobacz Mapę dojazdu.
kursy nurkowe

Certyfikat Jakości CMAS

CERTYFIKAT JAKOŚCI CMAS Klub Płetwonurków Active Divers został po raz czwarty wyróżniony Certyfikatem Jakości CMAS. Jesteśmy pierwszym w Polsce klubem płetwonurków, który zdobył to wyróżnienie czterokrotnie.
WARTO ZOBACZYĆ
Realizacja: Inter Concept