Materiały edukacyjne

24 Lut

NOWOŚCI WYDAWNICZE – Podręczniki i płyty można kupić w ksiegarnia.iknt.pl

WYKŁADY O NURKOWANIU (6 PŁYT DVD)
Tomasz Strugalski jest jednym z najbardziej doświadczonych instruktorów płetwonurkowania w Polsce. W prowadzonych przez niego bazach nurkowych wyszkolono w ciągu ostatnich kilkunastu lat już ponad 2000 osób na wszystkie międzynarodowe stopnie nurkowe, do stopni instruktorskich włącznie. Prezentowany Państwu cykl dwunastu filmów z wykładów i obejmuje zakres kursów na podstawowy i średni stopień nurkowy.

W przystępny i skuteczny dydaktycznie sposób wyjaśnia zagadnienia dotyczące budowy sprzętu nurkowego, historii nurkowania, fizyki i fizjologii nurkowania, obliczeń w nurkowaniu (także obliczeń zapasu czynnika oddechowego), wykonywania dekompresji i stosowania tabel dekompresyjnych oraz komputerów dekompresyjnych, a także podstawy hydrologii, sztucznych mieszanin oddechowych oraz kwestie dotyczące chorób i wypadków nurkowych. Pokazana została także przykładowa akcja ratownicza oraz omówione zostały zagadnienia związane z organizacją bazy płetwonurkowej. Liczne powtórzenia i podsumowania materiału sprawiają, że obejrzenie cyklu filmów z pewnością podniesie poziom wiedzy nurkowej u widza. Prezentowany album jest materiałem dydaktycznym stosowanym podczas kursów w Klubie Płetwonurków Active Divers. Nurkowie z tego klubu należą do najlepszych w Polsce. Wykonali już ponad 70.000 nurkowań bez wypadku.

—————————————————————————————————————–

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WARTO ZOBACZYĆ

KURS NURKOWANIA CMAS * P1

Uprawnienia do 20m (pod względem umiejętności odpowiednik Advanced Diver i Rescue Diver)

Ten kurs uprawnia do nurkowania z równorzędnym partnerem do głębokości 20 metrów. W naszej bazie kurs P1 jest znacznie rozszerzony w stosunku do minimum programowego. Jest to najbogatszy programowo kurs P1 na rynku.

Nasi nurkowie oprócz zwykłych nurkowań przechodzą także obszerny program ratownictwa. Każdy nasz nurek, nawet P1 ma już takie umiejętności jak Rescue Diver.

Realizacja: Inter Concept