KURS NURKOWANIA NITROKSOWY (NITROX) CMAS PN1

Kurs nurkowań technicznych na uprawnienia płetwonurka nitroksowego PN1 KDP/CMAS: trwa jeden dzień, składa się z jednego nurkowania i cyklu wykładów. Nitroks jest sztuczną mieszaniną oddechową w której zwiększono zawartość tlenu, a zmniejszono azotu, dzięki czemu można uniknąć narkozy azotowej i osiągnąć znacznie dłuższe czasy nurkowań bezdekompresyjnych. Organizator zapewnia: przygotowanie gazów.
Cena kursu
: w okresie od poniedziałku do piątku 690 zł, w weekendy 890 zł.

Ceny weekendowe obowiązują również w okresie od 22.04.2017 do 14.05.2017 oraz od 27.05.2017 – 23.06.2017, a także od 12.08.2017 – 20.08.2017. 

Każdy uczestnik kursu PN1 otrzymuje w prezencie podręcznik pt. „Nitrox i wstęp do innych mieszanin” zawierający treść kursów na podstawowy i zaawansowany stopień nitroxowy oraz wstęp do nurkowań na trimixie i innych mieszaninach oddechowych, a także album 2 płyt DVD z 4 filmami z wykładów o nitroxie.

Warunkiem uczestnictwa w kursie PN1 KDP/CMAS jest posiadanie co najmniej stopnia P1 CMAS lub OWD.

W podaną cenę wliczono wyłącznie: szkolenie, bicie butli nitroksem, podręcznik i płyty DVD oraz egzamin. Cena kursu nie zawiera wypożyczenia sprzętu.

DOKUMENTY CMAS
Wystawiane są wszystkim absolwentom naszych kursów. Opłata za wystawienie dokumentów wynosi dla nurka kończącego kursy lub szkolenia specjalistyczne – 100 zł (wpis do książki płetwonurka oraz międzynarodowy plastikowy identyfikator). Sumy te przeznaczone są wyłącznie na pokrycie kosztów.

ZAPISY:
Na każdy kurs PN1 można przyjechać bez uprzedzenia dowolnego dnia funkcjonowania bazy, na odprawę o godz. 10:00 lub 16:00.

 

Szczegółowy program szkolenia CMAS

WARTO ZOBACZYĆ

KURS NURKOWANIA CMAS * P1

Uprawnienia do 20m (pod względem umiejętności odpowiednik Advanced Diver i Rescue Diver)

Ten kurs uprawnia do nurkowania z równorzędnym partnerem do głębokości 20 metrów. W naszej bazie kurs P1 jest znacznie rozszerzony w stosunku do minimum programowego. Jest to najbogatszy programowo kurs P1 na rynku.

Nasi nurkowie oprócz zwykłych nurkowań przechodzą także obszerny program ratownictwa. Każdy nasz nurek, nawet P1 ma już takie umiejętności jak Rescue Diver.

Realizacja: Inter Concept