KURS PŁETWONUREK POSZUKIWACZ – WYDOBYWCA CMAS PPW

Uczestnik kursu PPW zdobywa wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne w zakresie podstaw poszukiwania i wydobywania przedmiotów. Szkolenie w poszukiwaniu i wydobywaniu obiektów jest szkoleniem specjalistycznym, w znacznym stopniu rozszerzającym wiedzę, umiejętności i możliwości płetwonurka.
Szkolenie trwa jeden dzień, obejmuje wykłady, zajęcia praktyczne na powierzchni oraz dwa nurkowania w jeziorze. Nurkowie poszukują pamiątkowych monet, wydanych przez Mennicę Polską na zlecenie naszego klubu. Monety te, po ich odnalezieniu, stają się własnością ćwiczącego.
Cena kursu: w okresie od poniedziałku do piątku 690 PLN, w weekendy 890 PLN. W podaną cenę wliczono wyłącznie: szkolenie, bicie butli oraz egzamin. Cena kursu nie zawiera wypożyczenia sprzętu.
Warunkiem rozpoczęcia kursu jest posiadanie stopnia P1 i PE lub certyfikatu innej organizacji uprawniającego do nurkowań na głębokość min. 30 m

Ceny weekendowe obowiązują również w okresie od 22.04.2017 do 14.05.2017 oraz od 27.05.2017 – 23.06.2017, a także od 12.08.2017 – 20.08.2017.
DOKUMENTY CMAS

Wystawiane są wszystkim absolwentom naszych kursów. Opłata za wystawienie dokumentów wynosi dla nurka kończącego kurs specjalistyczny – 100 zł (wpis do książki płetwonurka oraz międzynarodowy plastikowy identyfikator). Sumy te przeznaczone są wyłącznie na pokrycie kosztów.
ZAPISY

Na każdy kurs PPW można przyjechać bez uprzedzenia w dniu jego rozpoczęcia, na odprawę o godz. 10.00.

Szczegółowy program szkolenia CMAS

 

WARTO ZOBACZYĆ

KURS NURKOWANIA CMAS * P1

Uprawnienia do 20m (pod względem umiejętności odpowiednik Advanced Diver i Rescue Diver)

Ten kurs uprawnia do nurkowania z równorzędnym partnerem do głębokości 20 metrów. W naszej bazie kurs P1 jest znacznie rozszerzony w stosunku do minimum programowego. Jest to najbogatszy programowo kurs P1 na rynku.

Nasi nurkowie oprócz zwykłych nurkowań przechodzą także obszerny program ratownictwa. Każdy nasz nurek, nawet P1 ma już takie umiejętności jak Rescue Diver.

Realizacja: Inter Concept