KURS PŁETWONUREK POSZUKIWACZ – WYDOBYWCA CMAS PPW

Uczestnik kursu PPW zdobywa wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne w zakresie podstaw poszukiwania i wydobywania przedmiotów. Szkolenie w poszukiwaniu i wydobywaniu obiektów jest szkoleniem specjalistycznym, w znacznym stopniu rozszerzającym wiedzę, umiejętności i możliwości płetwonurka.
Szkolenie trwa jeden dzień, obejmuje wykłady, zajęcia praktyczne na powierzchni oraz dwa nurkowania w jeziorze. Nurkowie poszukują pamiątkowych monet, wydanych przez Mennicę Polską na zlecenie naszego klubu. Monety te, po ich odnalezieniu, stają się własnością ćwiczącego.
Cena kursu: w okresie od poniedziałku do piątku 590 PLN, w weekendy 990 PLN. W podaną cenę wliczono wyłącznie: szkolenie, bicie butli oraz egzamin. Cena kursu nie zawiera wypożyczenia sprzętu.
Warunkiem rozpoczęcia kursu jest posiadanie stopnia P1 i PE lub certyfikatu innej organizacji uprawniającego do nurkowań na głębokość min. 30 m

Ceny weekendowe obowiązują również w okresie od 22.04.2018 do 14.05.2018 oraz od 26.05.2018 – 24.06.2018, a także od 11.08.2018 – 19.08.2018.

DOKUMENTY CMAS
Wystawiane są wszystkim absolwentom naszych kursów. Opłata za wystawienie dokumentów wynosi dla nurka kończącego kurs specjalistyczny – 100 zł (wpis do książki płetwonurka oraz międzynarodowy plastikowy identyfikator). Sumy te przeznaczone są wyłącznie na pokrycie kosztów.

ZAPISY
Prosimy o ustalenie terminu i rezerwację kursu.

Po kursie polecamy:
Kursy DAN BLS / DAN OFA
Kurs DAN BLS
Kurs DAN OFA

oraz pozostałe
Kursy Rekreacyjne
Kursy Techniczne

 

Szczegółowy program szkolenia CMAS

 

 

WARTO ZOBACZYĆ

KURS NURKOWANIA CMAS * P1

Uprawnienia do 20m (pod względem umiejętności odpowiednik Advanced Diver i Rescue Diver)

Ten kurs uprawnia do nurkowania z równorzędnym partnerem do głębokości 20 metrów. W naszej bazie kurs P1 jest znacznie rozszerzony w stosunku do minimum programowego. Jest to najbogatszy programowo kurs P1 na rynku.

Nasi nurkowie oprócz zwykłych nurkowań przechodzą także obszerny program ratownictwa. Każdy nasz nurek, nawet P1 ma już takie umiejętności jak Rescue Diver.

Realizacja: Inter Concept