KURS NURKOWANIA NOCNEGO – PŁETWONUREK NOCNY CMAS PNO

Nurkowanie w nocy ma szczególną atmosferę i specyfikę kontaktu z przyrodą i innymi nurkami. Silne światło latarek działa hipnotyzująco na wiele podwodnych zwierząt, co pozwala na podpłynięcie i podpatrywanie ich ze znacznie bliższej odległości niż za dnia. Gra świateł, kształtów i cieni powoduje, że nawet dobrze znane miejsca nurkowe nabierają w nocy odmiennego, tajemniczego i fascynującego wyglądu. Nurkowanie w nocy to doskonały trening nurkowy oraz świadome przygotowanie na warunki braku naturalnego światła pod wodą.
Szkolenie obejmuje wykłady, zajęcia praktyczne na powierzchni oraz dwa nocne nurkowania w jeziorze. Wskazane jest przeznaczyć na to dwa wieczory, jednak dla osób, którym się spieszy możliwe jest przeprowadzenie całego kursu w ciągu jednej nocy. Nurkowania nocne w naszej bazie odbywają się w czwartki i soboty.
Cena kursu: w okresie od poniedziałku do piątku 590 PLN, w weekendy 790 PLN. W podaną cenę wliczono wyłącznie: szkolenie, bicie butli oraz egzamin. Cena kursu nie zawiera wypożyczenia sprzętu. Do kursu można przystąpić posiadając uprawnienia P1 lub co najmniej OWD
Szkolenie w nurkowaniu nocnym jest szkoleniem specjalistycznym, w znacznym stopniu rozszerzającym wiedzę, umiejętności i możliwości płetwonurka. Jego ukończenie jest jednym z warunków przystąpienia do kursu Eksplorator (PE).

Warunkiem rozpoczęcia kursu jest posiadanie stopnia P1 lub OWD.

Ceny weekendowe obowiązują również w okresie od 22.04.2018 do 14.05.2018 oraz od 26.05.2018 – 24.06.2018, a także od 11.08.2018 – 19.08.2018.

DOKUMENTY CMAS
Wystawiane są wszystkim absolwentom naszych kursów. Opłata za wystawienie dokumentów wynosi dla nurka kończącego kurs specjalistyczny – 100 zł (wpis do książki płetwonurka oraz międzynarodowy plastikowy identyfikator). Sumy te przeznaczone są wyłącznie na pokrycie kosztów.

ZAPISY
Na każdy kurs PNO można przyjechać bez uprzedzenia w dniu jego rozpoczęcia, na odprawę o godz. 10.00.

 

Po kursie polecamy:
Płetwonurek Nawigator (PNA)
Płetwonurek Eksplorator (PE)

P2 – płetwonurek średnio-zaawansowany (do głębokości 40 metrów)

Kursy DAN BLS / DAN OFA
Kurs DAN BLS
Kurs DAN OFA

oraz pozostałe
Kursy Rekreacyjne
Kursy Techniczne

 

Szczegółowy program szkolenia CMAS

WARTO ZOBACZYĆ

KURS NURKOWANIA CMAS * P1

Uprawnienia do 20m (pod względem umiejętności odpowiednik Advanced Diver i Rescue Diver)

Ten kurs uprawnia do nurkowania z równorzędnym partnerem do głębokości 20 metrów. W naszej bazie kurs P1 jest znacznie rozszerzony w stosunku do minimum programowego. Jest to najbogatszy programowo kurs P1 na rynku.

Nasi nurkowie oprócz zwykłych nurkowań przechodzą także obszerny program ratownictwa. Każdy nasz nurek, nawet P1 ma już takie umiejętności jak Rescue Diver.

Realizacja: Inter Concept