KURS NURKOWANIA PŁETWONUREK NAWIGATOR CMAS PNA

Nawigacja podwodna jest dziedziną wiedzy nurkowej pozwalającą na posługiwanie się kompasem, ustalanie położenia obiektów pod wodą oraz wytyczanie drogi do tych obiektów i z powrotem. Większość nurkowań ma na celu zobaczenie pod wodą czegoś ciekawego – aby tego dokonać, należy wyznaczyć, a następnie dokładnie przemierzyć wytyczoną trasę. Dla nurka bardzo ważna jest również umiejętność dopłynięcia do miejsca, w którym zaplanowane zostało zakończenie nurkowania. Szkolenie trwa jeden dzień, obejmuje wykłady, zajęcia praktyczne na powierzchni oraz dwa nurkowania w jeziorze.
Szkolenie z nawigacji podwodnej jest szkoleniem specjalistycznym, w znacznym stopniu rozszerzającym wiedzę, umiejętności i możliwości płetwonurka. Jego ukończenie jest jednym z warunków przystąpienia do kursu Eksplorator (PE).

Cena kursu: w okresie od poniedziałku do piątku 590 PLN, w weekendy 790 PLN. W podaną cenę wliczono wyłącznie: szkolenie, bicie butli oraz egzamin. Cena kursu nie zawiera wypożyczenia sprzętu. Do kursu można przystąpić posiadając uprawnienia P1 lub co najmniej OWD

Warunkiem rozpoczęcia kursu jest posiadanie stopnia P1 lub OWD.

Ceny weekendowe obowiązują również w okresie od 22.04.2017 do 14.05.2017 oraz od 27.05.2017 – 23.06.2017, a także od 12.08.2017 – 20.08.2017.
DOKUMENTY CMAS

Wystawiane są wszystkim absolwentom naszych kursów. Opłata za wystawienie dokumentów wynosi dla nurka kończącego kurs specjalistyczny – 100 zł (wpis do książki płetwonurka oraz międzynarodowy plastikowy identyfikator). Sumy te przeznaczone są wyłącznie na pokrycie kosztów.
ZAPISY

Na każdy kurs PNA można przyjechać bez uprzedzenia w dniu jego rozpoczęcia, na odprawę o godz. 10.00.

 

Szczegółowy program szkolenia CMAS

WARTO ZOBACZYĆ

KURS NURKOWANIA CMAS * P1

Uprawnienia do 20m (pod względem umiejętności odpowiednik Advanced Diver i Rescue Diver)

Ten kurs uprawnia do nurkowania z równorzędnym partnerem do głębokości 20 metrów. W naszej bazie kurs P1 jest znacznie rozszerzony w stosunku do minimum programowego. Jest to najbogatszy programowo kurs P1 na rynku.

Nasi nurkowie oprócz zwykłych nurkowań przechodzą także obszerny program ratownictwa. Każdy nasz nurek, nawet P1 ma już takie umiejętności jak Rescue Diver.

Realizacja: Inter Concept