KURSY NURKOWANIA NA STOPIEŃ PODSTAWOWY P1 W SYSTEMIE WEEKENDOWYM

Kurs P1 może być wykonywany w niestandardowym terminie np. od soboty do środy, lub od środy do niedzieli, lub w weekendy, lub z przerwami. Jest to wtedy tzw. kurs w systemie weekendowym. Przez cały okres funkcjonowania bazy (od 26.06.2017 do 17.09.2017, a jeśli we wrześniu będzie ciepło to do końca września) istnieje możliwość wykonania szkolenia na stopień podstawowy (P1 CMAS) w systemie weekendowym. Zwykle kurs obejmuje dwie: dwudniową i trzydniową sesje, albo 2;2;1 (nie muszą to być kolejne weekendy, wystarczy, żeby obie sesje zmieściły się w ciągu jednego sezonu, prawdę mówiąc nie muszą to nawet być weekendy – określenie „kurs w systemie weekendowym” oznacza po prostu kurs wykonywany inaczej niż jednym ciągiem, lub wykonywany w niestandardowym terminie). Na każdy kurs P1 (w systemie weekendowym) można przyjechać bez uprzedzenia dowolnego dnia (oczywiście w okresie funkcjonowania bazy) na odprawę o godz. 10.00, na następne sesje można również przyjeżdżać w dowolnym terminie według uznania.

Podobna procedura dotyczy kursu na stopień średniozaawansowany P2 i zaawansowany P3 oraz pozostałych kursów, które również można wykonać w systemie weekendowym. Szczegóły na podstronach o kursie P2, kusie P3, kursach rekreacyjnych i kursach technicznych oraz kursach dodatkowych.

Kurs P1 wykonywany w systemie weekendowym kosztuje 1890 zł.
Ceny weekendowe obowiązują również w okresie od 22.04.2017 do 14.05.2017 oraz od 27.05.2017 – 23.06.2017, a także od 12.08.2017 – 20.08.2017.

Każdy uczestnik kursu P1 otrzymuje w prezencie: Podręcznik Płetwonurka P1 KDP/CMAS, skrypty, tabelę dekompresyjną oraz podręcznik pt. „Wypadki nurkowe – analiza gorzkich doświadczeń” (zawierający opisy 120 wypadków nurkowych z całego świata, opatrzone komentarzem).

 

Pozostałe warunki uczestnictwa w kursie, sprężenie w komorze dekompresyjnej itd.,
patrz kurs P1 na stopień podstawowy.

 

Pozostałe kursy w systemie weekendowym.

WARTO ZOBACZYĆ

KURS NURKOWANIA CMAS * P1

Uprawnienia do 20m (pod względem umiejętności odpowiednik Advanced Diver i Rescue Diver)

Ten kurs uprawnia do nurkowania z równorzędnym partnerem do głębokości 20 metrów. W naszej bazie kurs P1 jest znacznie rozszerzony w stosunku do minimum programowego. Jest to najbogatszy programowo kurs P1 na rynku.

Nasi nurkowie oprócz zwykłych nurkowań przechodzą także obszerny program ratownictwa. Każdy nasz nurek, nawet P1 ma już takie umiejętności jak Rescue Diver.

Realizacja: Inter Concept