CERTYFIKAT JAKOŚCI CMAS

Klub Płetwonurków Active Divers został po raz czwarty wyróżniony Certyfikatem Jakości CMAS. Jesteśmy pierwszym w Polsce klubem płetwnonurków, który zdobył to wyróżnienie czterokrotnie.

Wyróżnienie to jest nadawane przez Ogólnopolskie Centrum Szkolenia Podwodnego i Komisję Działalności Podwodnej Zarządu Głównego PTTK profesjonalnym szkołom i centrom nurkowym, za wzorową organizację szkoleniowej i turystycznej działalności płetwonurkowej – z zachowaniem szczególnie wysokiego poziomu bezpieczeństwa nurkowania. Podczas procesu certyfikacyjnego, oprócz oceny samej działalności szkoleniowej ubiegającego się o to wyróżnienie klubu, pod uwagę brany jest zakres i atrakcyjność oferty turystyczno-szkoleniowej, organizacja siedziby głównej i baz terenowych – poziom ich wyposażenia technicznego, w tym posiadane środki dydaktyczne, ratunkowo – medyczne, transportu, łączności, a także warunki socjalne oraz skład współpracującej z klubem kadry instruktorskiej i medycznej. Nasz Klub jest trzecią w Polsce organizacją szkoleniową uhonorowaną Certyfikatem Jakości CMAS, został uznany za przykład wzorowo zaplanowanego i zorganizowanego śródlądowego ośrodka turystyki kwalifikowanej. My o tym, oczywiście, wiedzieliśmy od dawna, ale teraz mamy to czarno na białym.

 

WARTO ZOBACZYĆ

KURS NURKOWANIA CMAS * P1

Uprawnienia do 20m (pod względem umiejętności odpowiednik Advanced Diver i Rescue Diver)

Ten kurs uprawnia do nurkowania z równorzędnym partnerem do głębokości 20 metrów. W naszej bazie kurs P1 jest znacznie rozszerzony w stosunku do minimum programowego. Jest to najbogatszy programowo kurs P1 na rynku.

Nasi nurkowie oprócz zwykłych nurkowań przechodzą także obszerny program ratownictwa. Każdy nasz nurek, nawet P1 ma już takie umiejętności jak Rescue Diver.

Realizacja: Inter Concept