Baza naszego klubu jest czynna od 26.06.2017 do 17.09.2017, a jeśli we wrześniu będzie ciepło to do końca września w miejscowości Leleszki obok Szczytna – zobacz Mapę dojazdu.

Baza zlokalizowana jest w miejscowości Leleszki nad jeziorem Leleskim koło Szczytna. Znajduje się tu sala wykładowa, magazyny sprzętu i toalety. W niewielkiej odległości zlokalizowane są prywatne kwatery, pensjonaty, domy do wynajęcia, agroturystyki, domy letniskowe, hotele i pole namiotowe.
Baza dysponuje łodziami desantowymi ŁD-10, które na silnikach elektrycznych mogą rozwozić grupy nurków we wszystkie zakątki akwenu. Ośrodek położony jest nad samym brzegiem jez. Leleskiego (głębokość 50 m), jednym z najczystszych w Polsce, posiadającym pierwszą klasę czystkości.

Dogodny dojazd drogami z Olsztyna (34 km), Pasymia (4 km) lub Szczytna (14 km), jak również połączenia autobusowe i kolejowe stanowią dodatkowy atut wypoczynku.

W celu zakwaterowania na pobyt można skorzystać z któregoś z pobliskich pensjonatów lub kwater prywatnych, pensjonatów, agroturystyk, domów letniskowych, hotele i pola namiotowego.

Wskazówki dojazdu – kliknij link poniżej:

Wyznacz trasę w Google Maps z miejsca w którym jesteś

Lokalizacja w Google Maps:
53.640108, 20.832266

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WARTO ZOBACZYĆ

KURS NURKOWANIA CMAS * P1

Uprawnienia do 20m (pod względem umiejętności odpowiednik Advanced Diver i Rescue Diver)

Ten kurs uprawnia do nurkowania z równorzędnym partnerem do głębokości 20 metrów. W naszej bazie kurs P1 jest znacznie rozszerzony w stosunku do minimum programowego. Jest to najbogatszy programowo kurs P1 na rynku.

Nasi nurkowie oprócz zwykłych nurkowań przechodzą także obszerny program ratownictwa. Każdy nasz nurek, nawet P1 ma już takie umiejętności jak Rescue Diver.

Realizacja: Inter Concept