Baza naszego klubu jest czynna od 26.06.2017 do 17.09.2017, a jeśli we wrześniu będzie ciepło to do końca września w miejscowości Leleszki obok Szczytna – zobacz Mapę dojazdu.

Baza zlokalizowana jest w miejscowości Leleszki nad jeziorem Leleskim koło Szczytna. Znajduje się tu sala wykładowa, magazyny sprzętu i toalety. W niewielkiej odległości zlokalizowane są prywatne kwatery, pensjonaty, domy do wynajęcia, agroturystyki, domy letniskowe, hotele i pole namiotowe.
Baza dysponuje łodziami desantowymi ŁD-10, które na silnikach elektrycznych mogą rozwozić grupy nurków we wszystkie zakątki akwenu. Ośrodek położony jest nad samym brzegiem jez. Leleskiego (głębokość 50 m), jednym z najczystszych w Polsce, posiadającym pierwszą klasę czystkości.

Dogodny dojazd drogami z Olsztyna (34 km), Pasymia (4 km) lub Szczytna (14 km), jak również połączenia autobusowe i kolejowe stanowią dodatkowy atut wypoczynku.

W celu zakwaterowania na pobyt można skorzystać z któregoś z pobliskich pensjonatów lub kwater prywatnych, pensjonatów, agroturystyk, domów letniskowych, hotele i pola namiotowego.

Wskazówki dojazdu – kliknij link poniżej:

Wyznacz trasę w Google Maps z miejsca w którym jesteś

Lokalizacja w Google Maps:
53.640108, 20.832266

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz